Чим може допомогти ландшафтний дизайнер

Послуги ландшафтного дизайнера дозволяють перетворити ділянку, надати йому унікальний вид, відповідний актуальним тенденціям.

Професійна команда ландшафтних дизайнерів проводить повний комплекс робіт з проектування, озеленення та подальшого догляду за ділянкою. Якщо потрібно ландшафтний дизайн Львів, варто звернутися в компанію bellweder, що має величезний досвід надання подібних послуг.

Етап

Формування ландшафтного дизайну ділянки здійснюється відповідно до цілей його використання: галасливі вечірки з друзями, затишні посиденьки в колі сім’ї, усамітнення і роздуми в спокійній атмосфері. Відповідно підбирається концепція дизайну.

Розробка дизайну здійснюється поетапно:

 1. На початковому етапі вибирається концепція, згідно з якою буде створюватися проект.
 2. Далі створюється проект, що включає ескіз і топографічний план території.
 3. Ділянка готується до майбутніх робіт.
 4. Проводиться комплекс інженерно-технічних заходів, проводяться всі необхідні комунікації: світло, сантехнічна система, дренаж.
 5. На наступному етапі на ділянці розміщуються передбачені в плані архітектурні об’єкти: статуї, фонтани, гірки, водоспади, містки, колодязі і т. д.
 6. Далі здійснюється комплекс робіт по посадці рослин.

Особливість

При розробці дизайну двору приватного будинку фахівці роблять все можливе, щоб територія не просто змінилася візуально, але і стала максимально функціональною, зручною для власників. Якщо дизайн двору продуманий до дрібниць, перебувати в ньому буде комфортно всім членам сім’ї та їх гостям.

В першу чергу фахівці вивчають ділянку, оцінюють його стан. Далі дизайнери приступають до планування. При професійному підході навіть на невеликій території можуть гармонійно розміститися всі необхідні об’єкти, а Площа ділянки буде здаватися ширше.

Обов’язковим елементами на сучасному задньому дворі приватного будинку вважаються:

 1. Парковка, на якій помістяться не тільки автомобілі господарів, а й залишиться місце для авто гостей.
 2. Зона відпочинку з лавками, альтанками, навісом від дощу і сонця.
 3. Госпбудівлі.
 4. Зручні садові доріжки.
 5. Грамотно сплановане освітлення всіх об’єктів, включаючи доріжки.

Якщо територія досить простора, на ній можна розмістити безліч додаткових об’єктів: басейн, дитячий майданчик, спортивний майданчик і т. д.