Лайнер для басейну: навіщо потрібен та ключові переваги

Власний басейн – символ достатку та можливість чудово відпочити. Бетон – самий довговічний і надійний матеріал для чаші, тільки гарною стійкістю до води він похвалитися не може. Припустимо, чаша вже готова. Що робити далі? Звісно, купити лайнер на https://www.modern-pools.com.ua/ua/плівка-лайнер-для-басейну-купити/ .

Концепція

Лайнер – це особлива плівка для оздоблення басейну. Вона складається з двох листів полівінілхлориду. Між ними затиснута армована поліестерова сітка. Зовнішня поверхня в кілька шарів покрита кольоровим акриловим лаком, що захищає матеріал від шкідливого впливу сонячного світла. Також у складі є антибактеріальні добавки.

Навіщо басейну лайнер? Справа в тому, що бетонні, цегляні та подібні чаші не можна залишати без оздоблення. Внутрішню поверхню басейну потрібно добре гідроізолювати, а зверху цю гідроізоляцію закривають декором для більшої стійкості. Класичний варіант – плитка, але він надто дорогий. Лайнер – сучасна доступна альтернатива.

Переваги

Плівка асоціюється з чимось недовговічним і таким, що легко рветься? Забудьте. Поєднання різних матеріалів робить лайнер одночасно міцним та гнучким. Він довговічний (служить до 15 років) і стійкий, непогано витримує механічні приміщення і навіть закриває тріщини в чаші (якщо вони не глибші за пару сантиметрів). Сонячного світла та води зовсім не боїться.

ПВХ лайнер гнучкий, що робить його максимально універсальним. Обробити плівкою можна басейн абсолютно будь-якої форми, причому монтаж досить простий. Листи просто укладаються в стик, а потім зварюються за допомогою будівельного фена. Шви додатково обробляються водостійким ущільнювачем, тому монтаж дозволяє повністю виключити протікання. І професіоналом йому бути не потрібно.

Лайнер чудово виглядає. Звичайні забарвлення – всі відтінки води від класичного синього до густого смарагдового, життєрадісного бірюзового та прохолодного сріблястого. Але екзотичні кольори теж трапляються, а ще буває плівка з малюнком, та й комбінувати різні кольори ніхто не заважає. Можна зробити басейн по-справжньому унікальним. Оброблена ПВХ чаша відразу виглядає естетично та акуратно.

Догляд за лайнером дуже простий. ПВХ та акрил не бояться навіть агресивної хімії. На поверхні плівки не ростуть водорості, не селяться мікроорганізми. З плівковим покриттям слідкувати за басейном буде набагато простіше.

Чергова перевага плівки перед плиткою – ціна. Лайнер набагато дешевше. Витрати на його встановлення теж менші, чи варто переплачувати?