Лист латунний: переваги та використання

Листи кольорового металу використовуються у різних сферах господарства. Ці вироби мають низку переваг, що робить їх у багатьох випадках універсальними. Для придбання пропонується продукція компанії «Рістейл», що продає металопрокат, зокрема листовий кольоровий метал.

Переваги

Одним із варіантів кольорового металопрокату є лист латунний. Цей матеріал є сплавом олова та міді, що взяв позитивні якості обох металів. Насамперед це пов’язано з високою механічною міцністю, коли лист може витримувати механічні навантаження, включаючи удари, вібрацію чи тиск.

Латунь стійка до корозії, агресивних середовищ, на матеріалі не розвивається корозія навіть за тривалого перебування в рідині або вологих умовах.

Товщина листа може бути в межах від 0,5 мм до 25 мм, що дає велику різноманітність за міцністю та можливостями використання. Додатково варто врахувати легкість розкрою аркуша, можливість його вигину та інших механічних перетворень. Такі властивості дозволяють застосовувати вироби в найскладніших ситуаціях, включаючи складну форму кінцевого продукту, обмежені умови монтажу.

Лист латуні має гарний зовнішній вигляд, він не потребує додаткової обробки, щоб виглядати ефектно. Однак полірування здатне надати підвищеної гладкості, дзеркального відблиску, що підвищує декоративні та естетичні властивості матеріалу.

Латунні листи мають тривалий термін експлуатації, при цьому всі його параметри не погіршуються з часом.

Використання

Лист з латуні широко використовується у промисловості. З нього виготовляють різні елементи на підприємствах машинобудування, енергетики, хімії. Перфорований лист може бути основою сходів або декоративного оформлення приміщень, різних будівельних та рекламних конструкцій.

З листа роблять вироби та деталі, які необхідні у сфері енергетики для облаштування магістралей або обладнання, що зазнають шкідливого впливу середовища. З даного прокату створюють деталі методом штампування, які потім застосовуються в різних пристроях, де потрібен опір температурі, тертю, механічним навантаженням.

Латунний лист відмінно виглядає при обробці камінів, коли необхідно захистити місце перед топкою від іскор. Даний варіант виробів використовується для внутрішнього оформлення інтер’єру та зовнішнього фасаду будинків. Листя застосовують при створенні декоративних огорож, оформленні легких будівель.