Модні кольори інтер’єру: тренди та рекомендації професіоналів

Оформлення інтер’єру – це дуже відповідальна та важлива справа. Потрібно продумати все до дрібниць, щоб приміщення вийшло комфортним та затишним. Варто роздивитися найбільш трендові кольори в інтер’єрі в 2024 році. Ця стаття підготовлена з участю спеціалістів BuildRoom, тому варто звернути увагу на їх рекомендації.

Неоново-зелений

Яскравий та енергійний неоново-зелений колір додає свіжість та сучасність будь-якому інтер’єру. Він чудово поєднується з іншими яскравими кольорами або може бути використаний як акцентний варіант для оформлення приміщення.

Кораловий

Пастельний кораловий колір створює атмосферу тепла та затишку в кімнаті. Він ідеально підходить для спальні або вітальні. Інтер’єр придбає нотки неймовірної ніжності та легкості.

Теракотовий

Теплий теракотовий колір є одним із головних трендів у дизайні інтер’єру. Він створює атмосферу комфорту та затишку. Теракотовий колір краще поєднувати з матеріалами натурального походження.

Смарагдовий

Глибокий смарагдовий колір надає інтер’єру розкішного вигляду. Він чудово поєднується з золотими акцентами або меблями темного кольору. Можна створити презентабельну кімнату, що викликає непідробний захват.

М’ята

Свіжий та нейтральний колір м’яти додає простору та легкості в приміщеннях. Він ідеально підходить для ванних кімнат або кухонь. Кімнати стануть більш гарними, тому ви не пошкодуєте про своє рішення в подальшому

Лаванда

Пастельна лаванда створює атмосферу спокою та романтики. Цей колір чудово підходить для спальні або кабінету. Ви зможете відпочивати або працювати в найбільш комфортних для вас умовах.

Сірий

Класичний сірий колір завжди залишається у тренді. Він універсальний та легко поєднується з будь-якими іншими кольорами, надаючи інтер’єру сучасний вигляд. Варто розбавляти його яскравими акцентами, щоб приміщення не виглядало сумним.

Бежевий

Нейтральний бежевий колір є вічно популярним у дизайні інтер’єру. Він створює атмосферу спокою та гармонії, пасуючи до будь-якого стилю. Оформити в такому відтінку можна будь-яку кімнату, тому що він вважається дійсно універсальним.

Вам варто обов’язково звернути увагу на ті кольори, що описані вище, щоб отримати затишну кімнату. Ви можете створити гарний інтер’єр, який виправдає основні очікування. Якщо у вас немає досвіду, варто звернутися до кваліфікованих дизайнерів, що продумають кожну деталь кімнати!