Послуга автовикупа: поняття, правила та декілька порад

Терміновий продаж автомобіля є складним процесом. Вторинний ринок заповнений пропозиціями, тому швидка реалізація утруднена, особливо для автомобілів, які мають проблеми.

Щоб продати транспортний засіб без очікування та отримати за нього гроші, пропонуються послуги автовикупу на auto-vykup.pro/.

Особливості сервісу

Існують компанії, які займаються скуповуванням автомобілів у будь-якому стані. Вони мають ремонтну базу та штат фахівців, здатних відновити машину, або вирішити проблеми з її оформленням, митним очищенням та реалізувати за вищою ціною.

Результатом такої діяльності є зиск для двох сторін. Власник транспортного засобу позбавляється турбот з машиною, не витрачає гроші на роботу з нею, отримує певну суму на руки відразу після укладання угоди. Компанія має можливість продати машину дорожче ніж купила, отримуючи додатковий прибуток.

У Львові свої послуги пропонує фірма “Автовикуп”. Можна швидко реалізувати такі види транспортних засобів:

  1. Старі автомобілі.
  2. Машини, які побували в ДТП і потребували відновлення. Сюди ж відносяться екземпляри, що горіли і тонули.
  3. Транспортні засоби потребують ремонту та не мають ходу.
  4. Нерозмитнені машини.

Стан автомобіля та його вік впливають на вартість викупу, адже компанія повинна буде вкласти кошти та працю для відновлення чи оформлення, тому ці витрати враховують при оцінці.

Процес викупу

Потрібно звернутися до компанії будь-яким зручним способом, вказати марку та модель машини, рік випуску, стан. Фахівець під’їде за вказаною адресою, якщо машина не на ходу, проведе огляд та озвучить попередню оцінку викупу.

Якщо продавець погоджується, то укладається договір. Для проведення операції потрібно надати пакет документів, куди входить паспорт транспортного засобу, власник машини, ідентифікаційний код.

Після оформлення угоди продавець отримує гроші на руки або кошти можуть перераховуватися на банківську картку.

Переваги

Простота, швидкість та легальність процедури є найбільшими перевагами такого способу реалізації машини. Проблемні ТЗ по-іншому продати просто неможливо, доведеться відновлювати чи оформлювати документи самостійно, що вимагатиме витрати часу та коштів.

Реалізуючи машину через автовикуп, можна позбавитися багатьох турбот і отримати гроші відразу, незалежно від попиту на цю модель на вторинному ринку.