Як взяти мікрокредити та декілька порад

Непередбачувані фінансові питання, що потребують негайного розв’язання, – те, з чим може зіткнутися кожна людина.

У цій ситуації дехто звертається до друзів чи родичів, щоб взяти в борг, а хтось вирішує оформити кредит у банку. Але не завжди близькі мають змогу виручити грошима, а по банківським кредитам навіть клієнти з гарною кредитною історією часто отримують відмову. Тому мікрокредит, на оформлення якого йдуть лічені хвилини, інколи залишається єдиним вірним рішенням.

Подати заявку на необхідну суму можна за посиланням https://microcredits.com.ua/mikrokredity-v-kieve на сайті з великою кількістю перевірених МФО (мікрофінансових організацій).

Переваги мікрокредитування

Слово «кредит» у багатьох людей асоціюється з чергами в банківській установі, розмовою з кредитним інспектором, що більше схожа на допит, та великою кількістю документів, необхідних для отримання навіть невеликої позики. З мікрокредитуванням все набагато простіше. Оформлення не потребує особистої присутності в офісі МФО, адже відбувається онлайн. Крім того, клієнту знадобляться лише паспорт та картка.

Переваги звернення по мікрокредит:

  • доступність для всіх соціальних категорій (у тому числі студентів та пенсіонерів);
  • відсутність бюрократичної тяганини з вимогами різноманітних довідок;
  • оброблення запиту та переказ реальних грошей на картку за декілька хвилин;
  • підбір кращих пропозицій залежно від доходу та можливостей клієнта;
  • оформлення в будь-якому регіоні (можна взяти мікрокредит у Києві, навіть якщо зареєстроване місце проживання знаходиться в іншому місті);
  • низький відсоток відмов у наданні позики.

Більшість МФО працюють цілодобово та без вихідних, тому готові забезпечити фінансову підтримку у будь-який момент. Потенційному позичальнику потрібно лише мати картку, видану на його ім’я, паспорт та гаджет із доступом до інтернету. Гроші переказуються на рахунок, тому вам не доведеться їхати до офісу МФО по готівку.

Що потрібно для отримання мікрокредиту

По-перше, необхідно вибрати позичальника з переліку мікрофінансових організацій. Для впевненості в позитивному рішенні рекомендується надсилати заявки відразу декільком кредиторам (3 і більше). По-друге, треба правильно вказати паспортні дані та реквізити карти. Важливо перевірити кожну цифру та букву, адже неточності можуть стати причиною відмови в отриманні мікрокредиту. По-третє, необхідно вибрати суму позики та термін її повернення. Система перевіряє інформацію й автоматично схвалює заявку, якщо не виявляє проблем (боргів, прострочених кредитних карток та ін.).