Застібка блискавка: види, перевага, основні особливості

В наш час одяг доповнюється різноманітними видами фурнітури. Необхідно подбати про його комфортне зняття та одягання. Якісна застібка блискавка стане найдоречнішим варіантом. Можете замовити її в інтернет-магазині «StarTex» за дуже вигідною ціною.

Які види застібок-блискавок зібрані у каталозі?

На startex.shop на вас чекають різні види такої фурнітури. Серед характеристик основних варіантів:

  1. Тракторна блискавка. Нею зазвичай користуються на важкому робочому одязі (комбінезонах, куртках, штанах). У такої блискавки більші зубчики та міцна конструкція. При інтенсивному використанні вона не деформуватиметься.
  2. Спіральна блискавка. Найбільш поширений тип застібки, яким доповнюються сумочки, взуття, одяг та інші вироби із текстилю. Блискавки складаються зі спіральної стрічки із пластику або металу. Вона прокручується навколо зубчиків і з’єднується, завдяки чому її відкриття та закриття плавне.
  3. Металева блискавка. Застібка використовується в одязі, сумках та інших виробах із текстилю. Блискавка складається з металевих зубчиків. Вони з’єднуватимуться і роз’єднуватимуться під час відкриття/закриття застібки.
  4. Прихована блискавка. Невидима блискавка використовується для створення непомітного закриття. Зазвичай її фіксують на бічній чи задній частині одягу. Застібку такого виду можна зустріти на сукнях, штанах та спідницях.
  5. Рулонна блискавка для одягу. Це рулон з металу або пластику, який переміщатиметься доріжкою застібки вгору або вниз. Даний механізм сприяє легкому та плавному використанню фурнітури.

Вам варто уважно поставитися до вибору відповідного виробу. Воно повинне відповідати особливостям речі, а також вашим індивідуальним потребам.

Переваги замовлення фурнітури в інтернет-магазині “StarTex”

Ви не пошкодуєте, якщо зробите покупку на цьому сайті. Вам гарантовано наступні привілеї співпраці:

  • всі вироби якісні та надійні, вони тішать тривалим терміном служби;
  • асортимент блискавок у каталозі задовольнить очікування найвибагливішого покупця;
  • вартість застібок є прийнятною, набагато нижчою, ніж у інших компаніях, так що з великими витратами ви не зіткнетеся;
  • доставка замовлення на вашу адресу буде оперативною, вам нікуди не доведеться їхати.

Вам варто купити застібки на https://www.startex.shop/ . Це компанія, яка зарекомендувала себе з найкращого боку серед людей, зацікавлених у якісній та надійній фурнітурі!