Адвокат при розлученні: переваги та обов’язки

Розірвання шлюбу – дуже неприємна процедура, пов’язана з безліччю складнощів та підводного каміння. 

Щоб не зробити низку помилок, що неминуче призведуть до матеріальних втрат, варто заручитися підтримкою досвідченого адвоката з розлучень. Зокрема, англомовний адвокат Львів допоможе вирішити всі розбіжності таким чином, щоб повною мірою дотримувалися інтереси клієнта.

Особливості процедури

Розлучення в судовому порядку проводиться за наявності у подружжя спільних дітей або за умови відсутності згоди на розлучення від одного з подружжя. У ході шлюборозлучного процесу вирішуються дуже важливі питання:

  1. Рішення про місце проживання спільних дітей.
  2. Питання стягнення аліментів.
  3. Розподіл майна.

Якщо в силу певних обставин один із подружжя має право на утримання партнером, сума утримання також визначається судом.

Питання поділу майна зазвичай вважаються найскладнішими. Без допомоги адвоката з розлучень у такому разі не обійтися. Глибоке знання законодавства (як сімейного, так і цивільного) дозволяє домогтися дотримання інтересів довірителя.

Робота з адвокатом з розлучень

Процедура розірвання шлюбу не проста. Для повноцінного відстоювання інтересів клієнта адвокат має знати всі тонкощі сімейного законодавства. Також в окремих ситуаціях необхідно звертатися до цивільного та адміністративного права. Звернувшись до адвоката, можна не тільки позбутися необхідності розбиратися самостійно в хитросплетіннях законів, а й уникнути присутності в суді та зустрічі з чоловіком.

Адвокат з розлучень надає такі послуги:

  1. Консультує клієнта, вивчивши всі нюанси справи, описує перспективи та варіанти вирішення питання з найбільшою вигодою для довірителя.
  2. Адвокат представляє клієнта у суді. При цьому сам довіритель може не бути присутнім на засіданні.
  3. Юрист складає всі необхідні угоди, що стосуються поділу майна, спілкування з дітьми, аліментів тощо.

Адвокат збирає доказову базу, щоб обґрунтувати включення до загальної маси майна, що підлягає поділу, деяких об’єктів на користь клієнта. Або навпаки, збирає документи, що доводять, що довіритель придбав майно поза шлюбом або отримав у дарунок, і, отже, чоловік на нього не може претендувати.

Адвокат надає допомогу по розподілу спільних боргів, які є у подружжя.