Чому не можна пити водопровідну воду: думка експертів

Нині якість водопровідної води викликає чимало сумнівів. У ній чимало різноманітних домішок та патогенних мікроорганізмів, хімічних речовин та інших забруднень. Якісна вода Петриківська чиста, тож краще налагоджувати питний режим за її допомогою. Негазована мінеральна вода дозволить унеможливити проблеми зі здоров’ям та інші неприємні ситуації.

Чому пити водопровідну воду небезпечно?

Насправді, негазована мінералка набагато корисніша, ніж вода з-під крана. Серед основних проблем, пов’язаних із водопровідною рідиною:

  1. Хлор. Водопровідна вода містить хлор, яким користуються для дезінфекції та знищення патогенних мікроорганізмів. Велика кількість цього компонента шкодить здоров’ю, викликає подразнення шкіри, органів зору та шляхів дихання.
  2. Важкі метали. У складі води з-під крана можуть бути важкі метали. Це кадмій, свинець, ртуть та багато іншого. Тяжкі метали накопичуються в організмі і викликають справді серйозні хвороби.
  3. Віруси та бактерії. У водопровідній воді чимало вірусів та бактерій. Також у ній присутні ті мікроорганізми, які можуть спричинити інфекційні захворювання та шлунково-кишкові розлади.
  4. Пестициди та хімічні компоненти. У складі рідини можуть бути такі речовини, як хлор, гербіциди, фтор та інші хімічні речовини. Якщо регулярно вживати таку воду, можна зіткнутися із різними хворобами.
  5. Іржа та забруднення. У водопровідних системах використовуються металеві труби, що окислюються. Виділяється іржа, яка потрапляє в рідину, а потім і ваш організм.

Чиста мінеральна вода ТМ Петриківська виправдає усі ваші очікування. Вона дозволить налагодити питний режим, тому ваше самопочуття значно покращає.

Переваги бутильованої води

Вам слід перейти на вживання такої рідини. Серед її основних переваг можна виділити:

  • склад води якісний, у ньому присутні цінні мікроелементи та вітаміни, необхідні організму людини;
  • ви можете підібрати той обсяг пляшок, який вам підходить, орієнтуючись на конкретне споживання води на добу;
  • вам не варто перейматися чистотою рідини, оскільки вона проходить через безліч стадій очищення;
  • мінеральна вода ТМ Царичанська та продукція від інших компаній має прийнятну вартість, тож витрачати велику суму грошей на запаси питної рідини вам не доведеться.

Чиста мінералка принесе користь вашому організму. Вона має бути присутня на вашому столі щодня, щоб загальне самопочуття покращилося!