Оригінальна ізраїльська косметика для догляду за шкірою: асортимент та переваги

Одним із напрямків створення препаратів, що мають оздоровчі властивості для тіла і шкіри людини, є космецевтика. Ці засоби створюються на стику косметології та фармацевтики, мають властивості ліків та препаратів для догляду. Для придбання пропонується оригінальна ізраїльська косметика, що має широкий спектр дії.

Особливості пропозиції

В Україні є представник кампанії PHD Pharma, який пропонує такі товари:

  1. Засоби для боротьби з висипом на обличчі та усунення акне.
  2. Косметичні засоби для усунення пігментних плям різного походження, включаючи постакне, ластовиння.
  3. Засоби на лікування дерматологічних захворювань за її загостренні. Мають зволожуючі, заспокійливі, відновлюючі властивості.
  4. Препарати для оновлення, омолодження шкіри.
  5. Засоби для видалення свідчень в’янення або зменшення прояву вікових змін шкіри.
  6. Препарати для пілінгу, щоб провести глибоке очищення покривних тканин.

Пропонується купити ізраїльську косметику на спеціалізованому сайті, вибравши тип препарату.

Кожен товар має фотографії упаковки, опис дії, дозування. В інструкції вказаний докладний склад, можна прочитати про варіанти використання.

Випускаються засоби у вигляді гелів, бальзамів, мазей, крапель, що дозволяє точно дозувати засоби при їх нанесенні на шкіру, продовжити термін використання однієї упаковки завдяки оптимальному використанню препаратів за один сеанс.

Переваги

Можна отримати консультації фахівців з усіх лінійок косметичних засобів. Ці послуги надаються індивідуальним користувачам, представникам косметичних салонів та кабінетів, які бажають застосовувати препарати у своїй роботі.

Вибір косметики великий, що дозволяє підібрати препарат виходячи з індивідуальних особливостей кожної людини, проводити найбільш підходящі процедури, щоб досягти якісного та очевидного результату.

Вартість препаратів вища, ніж у середньому косметики. Однак, варто враховувати високу результативність дії, можливість тривалого використання однієї упаковки. Виходячи з цих факторів застосування ізраїльської косметики стане вигідніше, ніж більшості інших засобів.

Всі препарати мають необхідні сертифікати, пройшли строгу перевірку, зарекомендували себе з найкращого боку. Їх рекомендують провідні косметологи із різних країн.