Професійна діагностика та обслуговування ГБО у Києві

Альтернативні різновиди пального в сучасних умовах популярні та використовуються на авто різного цінового діапазону. У Києві встановлюють ГБО Моторгаз як на транспортні засоби економ класу, так і на нові машини преміального класу, в тому числі на «пригнані» з Європи чи США.

На етапі вибору нового обладнання на ТЗ до його монтажу спеціалісти рекомендують враховувати не лише наскільки приваблива ціна встановлення газу на авто. Варто звернутися на спеціалізовану станцію для проведення діагностики та визначення ряду технічних характеристик як самого авто, так і пропонованого газобалонного устаткування. Такі послуги можна отримати у столиці на СТО Мотор-Газ.

Попередня діагностика ТЗ та обладнання

До встановлення газу досвідченні майстри обов’язково перевіряють справність транспортного засобу. Для безпечної експлуатації автомобіля на газу слід пройти комплексну діагностику. Майстри за допомогою спеціального обладнання, професійних стендів та діагностичних приладів, включаючи відповідне комп’ютерне забезпечення, проводять перевірку:

  1. Осцилограф Постоловського використовують для визначення стану мотору, відповідності роботи його окремих елементів встановленим нормам. Також при діагностиці з’ясовують, чи є необхідність регулювання клапанів, рівень зношеності каталізатора тощо.
  2. За допомогою спеціального ендоскопа проводять огляд циліндрів на предмет механічних пошкоджень, інших особливостей, що впливають на їх роботу.
  3. Тестери, рефлектометри використовуються для визначення стану та ресурсу гальмівної рідини.
  4. Комп’ютерна діагностика застосовується для перевірки системи запалювання та виявлення інших помилок електроніки.
  5. Димогенератор – професійний прилад, що слугує засобом перевірки впускного колектора, системи рециркуляції парів, тестування системи вихлопної.
  6. Шляхом проведення ряду тестувань та вимірів відповідними тестерами оцінюють залишковий ресурс акумулятора.

Окрім цього, спеціалісти, що мають великий досвід роботи з сучасним ГБО та пройшли стажування на відповідних заводах виробників, надають консультації та рекомендації по вибору ефективного обладнання відповідно до потреб автовласника та заявленого бюджету. Визначають відповідність характеристик ГБО та автомобіля.

Повна діагностика авто та ГБО триває до 1 години. Крім того, такі професійні послуги можна отримати безкоштовно за умови подальшого монтажу газобалонного обладнання на СТО Мотор-Газ.